BAŞKAN SEÇER MERSİN HALKININ KALBİNDE TAHT KURDU

Mustafa Mahir İşyaran
Diğer Yazıları
31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olan Vahap Seçer Sosyal belediyecilik Anlayışı ile Anamur’dan Yeniceye kadar Tüm Mersin halkına kalıcı hizmetler sunmaya aralıksız devem etmekte.
Başkan Seçer Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı Seçilmesinin ardından Partili Başkan kimliğini bir tarafa bırakarak bu sizden şu bizden demeden insanları ayırmadan ayrıştırmadan Başta Mersin Büyükşehir olmak üzere Tüm ilçe belediyelerine eşit hizmet götürülmesi konusunda hassasiyet göstererek Halkın takdirini kazandı.
Başkan Vahap Seçer ;Pandemi sürecinde Esnafın, yoksulun, fakirin, fukaranın yanında oldu. Açmış olduğu aş evleri ile muhtaç olan vatandaşların karınlarının doyurulmasını sağladı bu süreçte sosyal belediyeciliği tam manası ile uygulayan Başkan Seçer vatandaşlardan tam not aldı.
Başkan Vahap Seçer’in Mersini bir çağdaş kent yapma çalışmaları da hedefine ulaştı Din, Dil, Irk, Mezhep ayrımı yapılmadan herkesin insan gibi yaşaması için eşit haklara sahip olduğu barışın kardeşliğin kenti olması konusunda büyük çaba gösterdi. Üniversiteyi kazanan Öğrencilere burs verilirken Mersin üniversitesinde okuyan öğrencilere de Çamaşır kafe açarak onların hizmetine sundu. Tarımsal kalkınmada üreticilere vermiş olduğu desteklerin yanı sıra hadi gel köyümüze destek verelim projesi ile kırsalda yaşayan vatandaşlara köyden Şehirlere göç olayını azaltmak için Küçükbaş hayvan keçi, koyun’un  yanı sıra onların ihtiyacı olan yemde dağıtarak ekonomilerine büyük ölçüde katkı sağlamalarına destek oldu.
Başkan Vahap Seçer'in Mersini her konuda dünya kenti yapmak için aralıksız çalışılmaları hız kesmeden devam ediyor. Sanata ve Spora vermiş olduğu katkılarla çağdaş bir belediye başkanı olduğunu kanıtlandı. Başkan Seçer her konuda taktir toplarken ramazan ayında halkçı bir belediye Başkanı olduğu bir kez daha kanıtlayacak Vatandaşların bu Ramazan ayında iftarlarını açmaları için Belediye yenin Aşhanelerinde yapılan çeşit çeşit sıcak yemekleri Sofralarına sunulmakta.
Başkan Vahap Seçer'in göreve geldiği günden itibaren yapmış olduğu hizmetleri saymakla bitmiyor Metro projesi ile Göçmen Katlı kavşak'ının açılması yol yapım çalışmaları Meski’nin içme suyu ve altyapı çalışmaları gibi buna benzer birçok projenin hayata geçmesi ve bundan sonrada yapılacak projelerin Mersin halkının hizmetine sunulacağı  görülürken.Başkan Vahap Seçer’in Mersin’li hemşehrilerinden hizmetlerinin devanı için bundan sonrada  tam destek alacağı açıka ve görülmekte .NEDİYELİM Sezarın Hakkı Sezara verilir.Başkan Seçerin yolu açık olsun.
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.