GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALDI

Mustafa Mahir İşyaran
Diğer Yazıları
Biz bu şehrin dinamiklerini hayata geçirmek için mücadele ediyoruz.. havanda su dövmeyle eski Tarsus şöyleydi eski Tarsus böyleydi diyerek geçmişten medet umma ile bu şehrin makus talihini yenemeyiz.Zaten eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağarmış.
Şimdi çarkları ve dişlileri çalıştırma zamanı.burada en çok siyasi partilerin seçilmiş olan milletvekillerine belediye başkanlarına ayrımsız olarak büyük iş düşmekte..ekonomik açıdan ve işsizlik yönünden çok büyük sıkıntı yaşayan Tarsus'umuz için çok acil bir şekilde birlikte hareket etmeleri için hemen çalışmalara başlamaları lazım.
Siyaset makam mevki için yapılmaz siyaset bölgene ve şehrine hizmet etmek için yapılır..seçimlerde söz verilen vaatler yerine getirilmeli çünkü vatandaşlar siyasilerin vaatleri ve yapacakları şeylerin sözünü verdiği için onlara güvenerek görev ve yetki veriyorlar.artık seçimden seçimde verilen vaatlere bu milletin karnı doydu..vatandaş somut ortada bir şey görmek istiyor.esnaf perişan,vatandaş mağdur, gençler işsiz,emekli ayın sonunu getiremiyor.onun için hangi milletvekili veya belediye başkanı neyin sözünü verdiyse onu yerine getirmesi gerekiyor.
yoksa bu milletin vebalini alan hiç bir siyasi iflah olmadı..
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.