ÖNEMLİ OLAN PARTİMİ ADAYMI..

Mustafa Mahir İşyaran
Diğer Yazıları
Direksiyonun Başında Tecrübeli Bir Sürücü Olursa Kendisine İnananları Varmak İstedikleri Yere Güvenli Bir Şekilde Götürür.İnanmak Başarmanın Yarısıdır.İşte Bir Efsane Başkana İnanarak Yolaçıkmakta Bu Olsa Gerek.
Yaşamının Yirmi Beş Yılını Belediye Başkanlığı Yaparak Ve Bunun Yirmi Yılını Tarsu'sa Beş Yılda Mersin'e Olmak Kaydı İle Hizmet Eden Burhanettin Kocamaza Efsane Başkan Denmezde Nedenir.Beş Dönem Mhp'nin Bayrağını Tarsus Ve Mersin Belediyesine Diken Başkan Burhanettin Kocamaz'ı Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli Belediye Başkan Aday Göstermeyerek Mhp'li Seçmenin Sesine Kulakmı Verdi Yoksa Kendi Tasarufu Olarakmı Karar Verdi? Gerçi Genl Başkanlar Hiçbir Zaman Parti Tabanının Sesine Kulak Vermezler.Hal Böyle Oluncada Hem Tabanı Kaybeder Hemde Adayını Kaybeder Nitekim De Öyle Oldu.
Yirmi Beş Yıl Mhp'li Belediye Başkanı Burhanettin Kocamazı Partililerinin Tekrar Belediye Başkan Adayı Olmasını İstemesine Rağmen Aday Göstermeyerek Partisinden İstifa Etmesine Nedenoldu. Fakat Başkan Burhanettin Koçamazın Hizmetterini Taktir Eden Mersin Halkı Ve Sevenleri Buşekilde Bırakıp Gitmek Olmazdiyerek Kendisine Büyük Baskılaryaparak Yeniden Aday Olmasını İstediler Bunun Üzerine Kendi Felsefesine Yakın Bir Parti Olan İyi Parti Saflarına Katılma Kararı Alan Kocamaza İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşenirinin Parti Rozetini Takarak Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olarak Göstermesi Sevenlerini Çok Mutu Ederken Mersinde Taşlar Birden Yerinden Oynadı Çünkü Başkan Koçamaz Dirksiyonun Başında Vatandaş Hizmetten Memnun Böyle Oluncada Tercih Hizmetten Yana Olacak Gibi Görülüyor.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.