UMUT DÜNYASI..

Mustafa Mahir İşyaran
Diğer Yazıları
İnsanlar hep umut ederek yaşarlar Çünkü herkesin yaşamdan bir beklentisi vardır zaten umutsuz yaşamak da olmaz herkes hayalinin peşinden koşar bir an önce de kavuşmakister. Kimileri iş hayatında başarılı olmak ister.
Kimlere aşk hayatında başarılı olmak ister. Kimileride iş bulma hayalleri ile çalışır Çabalar amma.. hayalleri ya gerçek olur ya da olmaz. Neticesinde 31 Mart'ta mahalli idareler seçimleri yapıldı bu seçim çalışmalarında herkes tuttuğu partinin adayını destekledi destekleyenlerinde de hayalleri vardı.
Kendi adayları seçilince kendilerine de iş imkanları doğacaktı seçimler yapıldı bitti. CHP'nin adayı Doktor Haluk Bozdoğan Tarsus belediye başkanı oldu şimdi gerçekten bu partiye gönül vermiş olanlarmı, afişini yapıştıranlarmı, arabalardan anos yapanlarmı, veya mitinglerden mitinglere koşarak Martın sonu Bahar diye slogan atanlarmı Başkan Dr. Haluk Bozdoğan'in yanında kabul görecekler, yoksa adamı olanlarımı belediyede makam mevki sahibi olacaklar. Bekleyelim görelim emekçinin kaderidir birilerini bir yere taşırken basamak konumunda olmak Gerçi hayat bu sahalarda top koşturanlar Yedek kulübesinde oturanlara gol attırırlar. Ben inanıyorum ki 31 Mart seçimlerinden sonra gerçekten Tarsus'a Bahar geleceğine Çünkü yeni bir yüz yeni bir anlayış Halkçı söylem Halkçı Başkan Dr Haluk Bozdoğan kendi ideolojisine ve felsefesine uygun bir siyasetçi anlayışı ile hareket ederek hakkaniyet çerçevesinde hareket edip hem Tarsus'a vadettiği hizmetleri yapacak hem de emeğin hakkını gözetip Hakkı olanı verecektir. Belediyeler hizmet yeridir buralarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardır buranın tek orkestra şefi Dr Haluk Bozdoğan dır.Hiç bir kimsenin hariçten gazel okuyarak buranın ahengini bozmaya da hiçbir zaman hakkı yoktur. Dr.Haluk Bozdoğan Tarsus belediye başkanıdır görevini de layıkıyla yapacağına inanıyorum kendisine Belediye Başkanlığı görevinin hayırlı uğurlu olmasını dilerken Allah yar ve yardımcısı olsun diyorum.
Not :Türkiye Cumhuriyeti Devleti hukuk devletidir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan hain saldırıyı kınıyorum.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.